Guilda

Z GuildWars2.cz Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Guildy jsou skvělým způsobem spojení komunity. Členové mají možnost komunikovat ve hře, pomocí webu a z mobilních zařízení. Guildy také mohou získávat influence, za který mohou nakupovat různá vylepšení.

Guild Window of Influence Tab

Guilda je formální sjednocení hráčů. Guildy jsou hráčům dostupné téměř od samotného začátku hry, nebudou omezené rasami a hráč má možnost připojit se se svým účtem do libovolného počtu guild najednou. Při nalogování postavy se vás hra zeptá, jakou guildu chcete reprezentovat. Hráč má možnost měnit reprezentaci také během hry za pomocí rozhraní bez nutnosti přelogovávat. Jakmile reprezentujete guildu, tak se zobrazíte jako online v jejím seznamu členů a otevře se vám přístup do chatu guildy. Členství v guildě přináší také výhodu při různých aktivitách - členy guildy bude snadné sledovat na mapě, v seznamu hráčů bude možné sledovat jejich aktivity a pár dalších možností jak sledovat svoje spoluhráče. Guildy budou mít možnost pracovat na guildovních achievementech. Guildy svými činy ve světě získávají influence (vliv), který lze utratit za mnoho věcí, jako například guildovní sklad, kalendář a experience flags ("vlajky zkušeností"). Guildy mají také možnost získávat pevnosti ve WvW. Mají možnost vyvěsit svoji vlajku na pevnosti a používat influence k vylepšení a opevnění pevnosti proti útočníkům.

Pro guildy můžeme dále čekat mimo-herní podporu, jako jsou například guild calendar, který pomůže hráčům sladit spolupráci napříč různým časovým pásmům. Guild chat bude dostupný také z webových prohlížečů a smartphone aplikací, které budou zdarma!


Poznámky

  • Guild Hally nebudou implementovány do hry při prvotním vydání.