Uživatel:Kacer11

Z GuildWars2.cz Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Naprosto unikátní avatar Kacera

Překládám z oficiální wikiny, ale také píšu vlastní články. Doufám, že vám mé příspěvky alespoň napomohou ve hraní Guild Wars 2

— Kacerův odkaz

Ahoj návštěvníku mého profilu, Jelikož jsi klikl na některý z odkazů, který vede na tento profil, tak předpokládám, že o mě chceš něco zjistit. Popradvě netuším co tě k tomu vedlo, ale popravdě mě napadají jen 2 důvody. Ten první je, že tě zaujal můj překlad "čehokoliv" a řekl sis "á to je frajer, copak je to asi za týpka", no a nebo tě zaujal můj překlad, avšak v tom horším případě, takže sis říkal něco v tom smyslu "panebože co za pitomího homo debiluse tohle překládalo, musím se na to podívat". No v obou případech jsem to byl já (teda, pokud jsem byl autorem, nebo editorem článku). Takže pohodlně se usaďte a jde se na to! ;)

Obsah

Úvodem

Achhh

Jsem úplně normální (alespoň v to doufám, i když často slýchám opak) kluk. Dost mladej na to abych zde ještě pár let žil a dost starej na to, abych si mohl dát 0,5litru citrónového piva. O můj bože co jsem to napsal, "citrónového piva", obrázek v pravo odpovídá situaci... . No nic, měl jsem samozřejmě namysli vychlazenou plzničku. Už mám po škole, takže ano, do školy chodíte díky mě, jelikož DPHčko je sviňa a ano na úřad pro penízky si chodíte taky díky mě, jelikož sociální-zdravotní je sviňa. Takže místo toho, abych měl krásnou výplatu a psal tento článek někde v 5* hotelu píšu ho.....no.... v né 5* hotelu, jo to bude stačit.

Můžete mě znát, ale...

Ale je to málo pravděpodobné. Za dob, kdy jsem hrál World of Warcraft (k tomu se dostanem později) na Twinstaru (proč? K tomu se dostanem později jsem řekl!!), jsem se také účastnil psaní několika článků na blogu, psal jsem o speciálních událostech, jako například vánoce, midsmummer fire festival atp, ale i na TwinHeadu. Už v tu dobu mě totiž bavilo psát o takovýchto věcech. Bylo to prostě něco, co nikdo jinej nedělal. Všichni se ptali co maj dělat, někdo se podíval na anglický stránky, ale někdo anglicky moc nešprechtí. Tak jsem se do toho pustil. Psal jsem co a jak, návody, jak to udělat atp. Bavilo mě to a našli se lidi co mi poděkovali, upozornili, že věc je úplně jinak, než jsem popsal atp. Takže pokud na Twin blogu narazíte na příspěvěk od Kacer, jsem to já. I když už je to nějaký ten pátek... .

Hodina dějepisu

Slíbil jsem, že se dostaneme ke hře World of Warcraft, tak jdem na to. Přiznávám, že jsem nikdy na oficiálních serverech nehrál. Nešlo ani tak o to, že bych měl nelegální verzi, všechny datadisky mám doma vystavené na poličce (takže ano mohl jsem hrát i zadarmíko, těch 10dní co je přikládáno k DVD), ale spíš o to, že se mi za to nechtělo platit. Konec konců, ta cena je prostě vysoká, kort pro někoho, kdo je student (základka, střední). Nejdříve jsem hrál už ani nevím kde, poté to bylo OG, ale poté co se tam polovina adminů pohádalo a odešlo, odešel jsem s nimi na nově vznikající server, server Twinstar. Takže ano, na tomto serveru jsem od začátku a mám na něj nejlepší a nejkrásnější vzpomínky. Po nějaké době jsem se dostal do super guildy a později dělal i GuMa. Jentak mimochode, guilda se jmenovala Eternity a pokud to někdo z kluků čte, tak vám kluci vzkazuju, že i po tý době si na vás vzpomenu jako na super partu a parádní lidi ;). To už jsem byl na střední a měl jsem za sebou prvák. Samozřejmě letní prázdniny byly propařeny ve stylu Wowka, pořádný raidy na Naxx a prostě no-lifeřina. No pak přišel druhák, otrkali jsme se se spolužákama, kteří mě začali kazit (díky kluci!! :-D) a na WoWko bylo míň času. A až prostě jednou, jsem raději předal GuMa guildy a staral se o guildu pasivně, spíš je jenom navštěvoval atp. Samozřejmě, že se to poté rozpadlo celé, ale to je jiný příběh. No, pak už jsem přišel na to, že jsem to měsíc nezapnul a bylo to v pr- ehmm sorry v pytli. Takže takhle nějak byla ukončena moje World of Warcraft kariéra (Ale T7 jsem dostavěl oujééé!!). Ale klukům z Eternity musím ještě jednou poděkovat, byly to parádně promarněný časy ;) .

Cesta ke Guild Wars 2

Ono částečně i kvůli tomu jsem zde psal o World of Warcraft, jelikož jednou takhle na mumblu, při jednom raidu, možná po něm, se kluci začali bavit o Guild Wars 2. Vůbec jsem nevěděl o co jde. Ale popsali mi to a tak. Podíval jsem se na nějaký ty trailery a bylo to jasný, objednal jsem v předprodeji (no samozřejmě datum vydání až za rok, naštve no...) a čekal. Při tom čekání jsem našel i stránky guildwars2.cz, ale opravdu mě nenapadlo, že jednou budu redaktorem... . Ale samozřejmě, díky kluci, že už v tuhle dobu jste tu pro nás byli a krmili nás novinkami ze hry, která byla teprve ve vývoji. No, čekání zkrátilo LoLko (hraju ho do teď) a samozřejmě škola, ale nalijme si čistého vína, ta byla na posledním místě. Něco jako v Příběhu žraloka, kde byl Oscar vyobrazen na schématu u šéfu a držel kytky, ryby, zeminu, kameny (a pak sem já? Ne!), brouky, jednobuněčný organizmy, buňky a ty to všechno držíš! Jinak, samozřejmě jsem měl Pre-ordera, to jsem si nemohl nechat ujít. Pre-order začal 27.srpna a já ten den přijel z chorvatska (noční cesta busem), domu jsem se dostal asi v 10 ráno, oči jsem měl jak angorskej králík, ale musel jsem začít pařit! Nutno dodat, že další den jsem spal asi do 5 odpoledne!

Bety

No tak u těch jsem samozřejmě nemohl chybět, klíče jsem hledal všude možně. Reddit, různé Giwaway stránky, samozřejmě i soutěže o ně na guildwars2.cz (ne, nevyhrál jsem, ale dám ruku do ohně, že Chlupac o tom něco ví :-D). Bety jsem si užil na 100%! Vše jsem si vyzkoušel a osahal, no prostě super. Dokonce jsem vyfocenej i se Stérou, když dělal nějaký video o Guild Wars 2 :).

Guild Wars 2

Moje krásná Kacerice

Jméno ve hře: Kacer.5248
Postava: Žena
Rasa: Člověk
Povolání: Ranger
Ano a v pravo na obrázku můžete vidět mojí krásnou postavu, kterou jsem ladil od bety. Ano chápu, že některé z vás překvapilo, že hraju holku, ale mám to zažité z World of Warcraft, prostě blonďatá priestka s copánkem, to mluví samo za sebe ne? :-D Co se hraní týče, jsem spíše pasivní hráč. Hold práce je práce a né vždy je chuť hrát! Ale to nic nemění na tom, že Guild Wars 2 je prostě boží ;).

Slovo závěrem

Takže myslím, že tady by jsme to moje "bio" mohli ukončit. Já doufám, že vám moje příspěvky opravdu, alespoň malinko, zpříjemní hraní Guild Wars 2 a pokud jsem snad něco špatně přeložil/napsal, nezlobte se na mě. Jsem taky jenom člověk. Takže Editujte, diskutujte ale hlavně, HRAJTE!!!