Transmutace

Z GuildWars2.cz Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Příklad transmutace, kde chceme zkombinovat staty a runu z prvního předmětu a vzhled z druhého předmětu.

Transmutace umožňuje hráčům kombinovat zbraně nebo brnění. Je to jednoduché, pokud máte jeden krásný luk se špatnými vlastnostmi a ošklivý luk s dobrými vlastnostmi, tak použijete kámen a vyberete si vzhled z jednoho luku a vlastnosti z druhého. Tím vám vznikne nový luk (oba dva luky se přitom zničí). Pokud mají oba předměty upgrade slot, např runu, hráči si mohou zvolit, jaká runa zůstane zachována. Oba předměty musejí být stejného typu: luk-luk, sekera-sekera atd.

Městské oblečení (např. brýle na čtení z Gem obchodu) nelze kombinovat s bojovým brněním (combat gear)

Použití

 1. Dvojklikem na Transmutation Stone. Existují dva typy transmutačních předmětů. Transmutation Stone, pro předměty na úrovni 1 až 79 a Transmutation Crystal, který lze použít na všechny předměty, včetně 80 úrovňových.
 2. Přesuňte dva předměty, které chcete transutovat do příslušných oken.
 3. Klikněte na obázek, který má být použit. Přesune se na střed.
 4. Klikněte na statistiky, které mají být použity. Přesunou se na střed.
 5. Klikněte na levé, nebo pravé component okno (pokud mají oba předměty upgrade komponent). Runa, nebo sigil se přesune na střed.
 6. Jakmile se něco přesune na střed, druhá tabulka zmizí. Kliknutím na střed se obě tabulky vrátí na své místo.
 7. Pokud je vše správně tlačítko "Item Transmutation" se zvýrazní. Kliněte na tlačítko k dokončení, nebo stiskněte horní X pro zrušení.
Youtube.png Jak na transmutaci můžete vidět také na Youtube.

Poznámky

 • Transmutace vytvoří jeden předmět, který nahradí oba předměty.
  • Nový předmět obsahuje vzhled (horní box), jeden soupisek statů (střední box) a jeden set upgrade componentu (dolní box).
  • Výsledná rarita předmětu se změní na "Transmuted".
  • Barva předmětu je ve většině případech stejná, jako barva předmětu, ze kterého pocházejí statistiky, avšak existují určité výjímky:
   • Pokud je některý z předmětu legendární, výsledný předmět je taktéž legendární.
   • Když je předmět v levém slotu Trasmutované rarity tak název transmutovaného předmětu bude mít stejnou barvu pokud měl větší kvalitu než předmět v pravém slotu. A to i když vybrané staty byli zvoleny z předmětu v pravém slotu.
  • Transmutace legendary precursoru nebudou jako takové uznány v Mystic Forge, to znamená, že nemohou být použity k výrobě legendární zbraně.
  • Transmutce vzhledu ze soulbound předmětu s bílími, nebo modrými statistikami vytvoříte account bound, který umožňuje předmět používat všem charakterům, na vašem účtě.
 • Pokud chete přesunout upgrade z jednoho předmětu na druhý, můžete použít salvage kit.
 • PvP gear nemůže být transmutován na PvE gear a naopak.
Článek vychází z této oficiální anglické verze