Structured PvP

Z GuildWars2.cz Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Warning-Logo.png Tento článek, nebo sekce, obsahující informace o Guild Wars 2 je pravděpodobně zastaralý. Čtěte prosím se zvýšenou opatrností a pokud můžete, aktualizujte článek aktuálními informacemi.
Structured PvP je mod hráč proti hráči, který dovoluji soutěžit 2 týmům proti sobě. Jsou dva hlavní styly hraní; turnaj a hot join hra.

Postavě, která vstoupí do PvP je zachována její rasa a povolání. Dostane maximalní level, všechny skilly a potřebné předměty bez toho, aby si je musela předtím odemykat. Bude také přítomná statistika, která bude určovat pořadí všech hráčů.

Pro Structured PvP existuje několik různých map, z nichž každá může mít jiné cíle, i když zatím jen jeden byl oficiálně potvrzen; conquest.

Obsah

Turnaje

Turnaje jsou více organizovaná část strukturovaného PvP. Turnaje se hrají vždy 5v5 a na stejných mapách jako hot join PvP. Turnaje se odehrávají v různé časy a jejich úrovně a odměny se také liší. Dovoluje hráčům zkusit turnaj v nižší kategorii, zatímco více organizované týmy si mohou vydobýt vítězství v těch nejprestižnějších turnajích.

Turnaje existují v následujících formách:

  • Pickup turnaje: single-elimination turnaje, které čekají na 8 týmů, než se odstartují. Tento turnaj má 3 kola eliminace, kde vítězové obdrží kvalifikační body.
  • Měsíční turnaje: Pro účast je vyžadováno určité množství kvalifikačních bodů z pickup turnajů.
  • Roční turnaje: Tyto velkolepé turnaje představí vítěze měsíčních turnajů v souboji o nejlepší PvP hráče roku.
  • Připravované hráči: jsou upravované samotnými hráči, díky čemuž nabízí flexibilitu a unikátní zážitek.

Hot join hra

Hot join PVP screen.jpg

Hot join hra používá velice podobný systém výběru her jako FPS hry, což dovoluje jedincům či skupině připojit se do hry podle aktuální mapy, počtu hráčů a ostatních kritérií. Každý server se může lišit v tomto nastavení, od 1v1 až po 10v10.

Herní mody

Mapy

Conquest

Stojí za zhlédnutí

Článek vychází z této oficiální anglické verze