Hoelbrak

Z GuildWars2.cz Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Hoelbrak je největší Nornská osada, která byla postaveny poté, co služebníji Jormaga vyhnali Norny z jejich domoviny v Dálném
Ikona na mapě
Shiverpeaku. Hoelbrak byl původně lovecký zámeček postavený Asgeirem, když vedl svůj lid na jih, s Jormagovým zubem umístěným v samém centru města. V těchto dnech, mladí Norni zkoušejí na zubu své síly, a říká se, že až někdo zub rozbije, tak to bude signál k tomu, že nastal čas, kdy Norni zase získají zpět své území. Postupně kolem loveckého zámečku vyrostl obrovský tábor a nyní Hoelbrak slouží nornům jako sídelní město.

Této základně dominuje pět gigantických staveb: Velký přístřešek, v němž je Jormagův zub a čtyři budovy zasvěcené jednotlivým Duchům Divočiny: Vlkovi, Medvědovi, Havranovi a Sněžnému leopardovi. Sem si nornové chodí pro radu a rozmlouvat s duchy.

Město se nachází v Shiverpeak Mountains nad Wayfarer Foothills.

Město je nyní ve správě Knuta Whitebeara a osada, která byla původně postavena kolem velkého přístřešku nyní tvoří rušné nornské město, pro všechny co se tu chtějí setkat. Osada je nyní nejbezpečnějším místem v okolí s organizovanými lovy, přátelskými schůzemi i debatami nad pivem.


Obsah

Oblasti a waypointy


Galerie


89px-Hoelbrak 02 concept art.jpg 120px-2009 August Hoelbrak.jpg 120px-Hoelbrak 01 concept art.jpg

Zajímavosti


Stojí za shlédnutí
Města
Black CitadelDivinity's ReachHoelbrakLion's ArchRata SumThe Grove
Článek vychází z této oficiální anglické verze