Brnění

Z GuildWars2.cz Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Brnění je částí vybavení, které slouží ke zmírnění obdrženého poškození od nepřátel, poskytuje výhody attributů a mění vzhled vaší postavy. Brnění se skládá ze šesti jednotlivých částí: pokrývka hlavy a ramen, těla, rukavic, ochraných návleků na nohy a bot.

Každé z povolání má určenou kategorii brnění, které může nosit:

Káždá část brnění modifikuje obranu a také attributy. Vlastnosti a bonusy poskytované brněním mohou být uzpůsobovány vylepšujícími komponenty , takže výhody poskytované hráči nejsou závislé na jeho vzhledu. Hráči mají také možnost nosit prakticky každé brnění nošeno NPC. Například obchodníkovo roucho a nebo dokonce kovářova zástěra může být nošena hráči.

Obsah

Kvalita

Kazdý item má danú kvalitu, ktorá označuje vzácnosť alebo povahu základných zmien, ktoré sú sú k dispozícii na daný atribut ( attributy)

Kvalita sa rozlišuje podľa farby názvu itemu.

Získávání

Brnění lze získat hned několika způsoby:

Brnění je omezováno dosaženou úrovní (levelem) a může být nošeno až po jejím dosažení.

Přizpůsobení

Barva

Nově získané brnění je zbarveno ve svých přirozených barvách. Kovové lesknoucí se části, hnědé kožené části a šedivá nebarvená látka. Tyto oblasti mohou být později obarveny. Hráči smí upravovat barvu každého kusu brnění na třech místech, nicméně brnění v setech může být obarveno až na čtyřech místech.

Vylepšující komponenty

Všechny části brnění mají speciální místo na které mohou být přidávány vylepšující komponenty. Tyto komponenty dodávájí brnění další bonusy, které hráči zajišťují různé výhody v boji. Káždý komponent má šest úrovní výhod. Například za každou Crest of the Legion (erbovní znak legie), kterou může používat kouzelník, dostane hráč jeden bonus navíc z Crest of the Legion bonusového seznamu. Pokud je crest dosazen na včech šest částí brnění, budou hráči odemečny všechny bonusy ze seznamu.

Transmutace

Vzhled každého kusu brnění může být sloučen se statistikami jiného brnění pomocí transmutačních kamenů.

navštivte také: transmutace

Galerie brnění